Obrad Markovski

Aleksandar Šoljakovski

CREŠA SPORT, TK Mondano - Skopje

Ivana Milkova

TK MTP - Skopje

Slavjanka Andreev

TK Borec - Veles

Pavel Stevkovski

TK Ohrid - Ohrid

Emilija Miljković

CHERRY SPORT - Dečiji svet tenisa - TK White star - Belgrade

Gorazd Trpkovski

CREŠA SPORT - Skopje

Stefan Novkovski

CREŠA SPORT, TK MTP - Skopje

Gregor Stojnev

TK MTP - Skopje

Isidora Pavković

TK MTP - Skopje

Igor Srbljak

CREŠA SPORT

Alexander Albonetti Gacev

TK MTP - Skopje

Isidora Obradovic

Deciji svet tenisa - Belgrade

Jovan Dodevski

TK Tumba - Kumanovo

Bojana Simonovska

CREŠA SPORT - Skopje

Matej Pehčevski

CREŠA SPORT, TK MTP - Skopje

Andrej Pehčevski

CREŠA SPORT, TK MTP - Skopje

Mario Radenkovikj

TK Fun tennis - Skopje

Bojan Novkovski

CREŠA SPORT - Skopje

Vladan Novkovski

CREŠA SPORT - Skopje

Ina Kalina Kitanovska

CREŠA SPORT, TK MTP - Skopje

Uroš Đorđević

CHERRY SPORT, Dečiji svet tenisa - TK White star - Belgrade

Jovan Travica

CHERRY SPORT, TK White star - Belgrade

Marta Karaeva

CREŠA SPORT

Mario Šekerov

CREŠA SPORT, TK Jug

Nikola Radić

CHERRY SPORT, TK Haron - Belgarde

Kristian Angel Jovanovski

CREŠA SPORT - Skopje

Ivan Trpkovski

CREŠA SPORT, TK Jug - Skopje

Kalina Simonovska

CREŠA SPORT - Skopje

Viktor Višnić

CHERRY SPORT, Dečiji svet tenisa - TK White star - Belgrade

Marko Pavlović

CHERRY SPORT, Dečiji svet tenisa - TK Loptica - Belgarde

Morea Dreshaj

TC Peja - Peja

Petar Travica

CHERRY SPORT, TK White star - Belgrade

Aleksej Stojanovski

TK Tumba - Kumanovo

Luka Anđelić

CHERRY SPORT

Nas Bayram

TK TOP SPIN - Ohrid

Andrija Bojović

CHERRY SPORT, Novi Sad

Selim Yildiz

TK HIT & RUN - Skopje

Tamara Celakovska

TK TOP SPIN - Ohrid

Dea Krstevska

ATK - Skopje

Kalin Šoljakovski

CREŠA SPORT, TK MTP - Skopje

Petar Kitanovski

CREŠA SPORT, TK MTP - Skopje

Monika Dimitrovski

CREŠA SPORT - Skopje

Sara Perišić

Dečiji svet tenisa - TK White star - Belgrade

Mila Karaeva

CREŠA SPORT

Alek Trajkovski

CREŠA SPORT

Martin Trajkovski

CREŠA SPORT

Marija Poposka

CREŠA SPORT, TK Jug

Đorđe Adamović

CHERRY SPORT

Vanja Višnić

CHERRY SPORT, Dečiji svet tenisa - TK White star - Belgrade

Simona Kitanovska

CREŠA SPORT, TK MTP - Skopje

Heron Ajeti

Rilindja Tennis Club - Prishtine

Luka Šekerov

CREŠA SPORT, TK Jug

Filipa Temelkovska

CREŠA SPORT

Aleksandra Naumovska

CREŠA SPORT, TK Jug

Itan Kantardžiev

CREŠA SPORT - Skopje

Oleg Džartovski

CREŠA SPORT - Skopje

Marin Dimitrovski

CREŠA SPORT

Marko Gjorgjevikj

CREŠA SPORT

Amar Jusufi

CHERRY SPORT, Prizren

Tamara Nelkovska

CREŠA SPORT - Skopje

Sergej Janikjievikj

CREŠA SPORT

Nina Markovska

CREŠA SPORT - Skopje

Marija Jakimovska

CREŠA SPORT - Skopje